הסרטים החדשים והחמים של החודש בקולנוע רב חן

אולם קולנוע

פופקורן ביד אחת, קולה או משקה קל אחר ביד השניה, חושך בעולם, שקט. מתחילים. אור נדלק על המסך והנה אנו נשאבים לחוויה חדשה, לסיפור חדש, לאנשים חדשים. הסרטים המומלצים לחודש מרת 2018 בקולנוע רב חן.

מי לא אוהב לראות סרטים? הרי לא סתם אחד המקומות האהובים ביותר לצאת לבלות בו ולצרוך תרבות כבר במשך עשרות שנים הוא בית הקולנוע. הקולנוע, שהתחיל איי שם במאה הקודמת לא מפסיק להתחדש ולהשתדרג משנה לשנה ומעשור לעשור במטרה להעניק לנו, הצופים את החוויה האולטימטיבית.

כאשר אנו צופים בסרט אנחנו למעשה מתנתקים מהכל: מצרות היום יום, מרגשות ומחשבות ולמעשה צוללים עמוק אל תוך עולם מופלא אחר ואל מציאות שונה לגמרי. יוצרי הסרטים יודעים שאחת המשימות המוטלת עליהם בעת תהליך יצירת הסרט היא לגרום לנו, הקהל, להזדהות עם גיבור הסרט או עם אחת מדמויות המשנה. במידה והצלחנו להתחבר – אנחנו בידיים שלו עד שירוצו כתוביות הסיום על המסך.

אחד מבתי הקולנוע הפופולריים ביותר בישראל הוא קולנוע רב חן, שכבר ביסס את מעמדו כבית הסרטים הבלתי מעורער של ישראל. ברב חן תוכלו לראות את כל הסרטים החדשים שיצאו לאקרנים באיכות מעולה ובאולמות מפנקים. שנת 2018 התחילה אמנם רק לא מזמן, אך כבר ניתן לראות את מספרם הרב של שוברי הקופות שרק הולך ומתעצם מחודש לחודש.

על כן, קיבצנו עבורכם את 4 הסרטים הכי חמים ושווים שתוכלו לראות בקרוב על המסכים בבתי הקולנוע של רב חן:

 

  • הפנתר השחור – אפשר להגיד כי השנה האחרונה בהחלט היתה השנה של גיבורי העל. עוד לא הצלחנו להרגע מוונדר וומן וגיבורי העל של ליגת הצדק, והנה אנו מקבלים גיבור על חדש המבוסס גם הוא על סדרת ספרי הקומיקס של מרוול. במהלך הסרט אנו עדים לעלילה המתרחשת זמן לא רב לאחר שיוצא הסרט הקודם בסדרה "קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים". טאצ'לה שב לווקאנדה כמלך החדש על מנת להשליט סדר בממלכה שלו. עם זאת, עליו להבין כי בזמן היעדרותו השתנו כמה דברים, ביניהם צצו לו אויבים אימתניים שמחכים להילחם בו. בזמן שעתיד כדור הארץ נמצא על הכף, טאצ'לה מבין שהוא חייב להפוך לפנתר השחור על מנת למנוע את מלחמת העולם.
    הסרט זכה לשבחים רבים בקרב המבקרים, בין היתר בשל העובדה כי מדובר בסרט הראשון מסוגו אשר מציג את גיבור העל המרכזי כאדם בעל צבע עור שחור, מתרחש בנופי אפריקה ולמעשה שם את התרבות האפריקאית במרכז המסך הגדול. ללא ספק מדובר בסרט שהולך להשאיר חותם על תעשיית הקולנוע למשך הרבה שנים.

 

מככבים בסרט: שלצ'דוויק בוזמן, פורסט ויטיקר ומייקל בי.גורדון

 

  • העיתון – סרט עטור שבחים בבימויו של סטיבן ספילברג האגדי, המבוסס על אירועים אמתיים. הסרט מבוסס על פרשת מסמכי הפנטגון המפורסמת, מתוך נקודת מבט של העיתון וושינגטון פוסט בעת חשיפת הפרשה. אותם מסמכים נחשבים כבעלי רגישות גבוהה כיוון שמתייחסים למעורבותה של ארצות הברית במלחמת ווייטנאם. קיי גרהם, המוציאה לאור של העיתון חוברת עם העורך הלוחמני של העיתון בן ברדלי במטרה לצאת יחד למאבק עיקש בממשל האמריקאי על מנת לחשוף את אחת הפרשות הכי גדולות וחשובות בהיסטוריה של ארצות הברית.
    מככבים בסרט: מריל סטריפ, טום הנקס.

  • חמישים גוונים של שחרור – הסרט השלישי בטרילוגיות הספרים שהפכו לסרטים "חמישים גוונים של אפור". בסרט השלישי אנו עדים לחתונתם של אנה וכריסטיאן, ומלווים אותם בתחילתה של מערכת זוגית כנשואים. הסרט ממשיך באופי דומה לסרטיו הקודמים, המתארים את מערכת היחסים הזו באופן אינטימי וייחודי.

 

מככבים בסרט: דקוטה ג'ונסון, ג'יימי דורנן.

 

  • שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי – סרט קומדיה דרמתית שנון במיוחד בבימויו של (ברוז') מרטין מקדונה, אשר זכה בארבעה פרסי גלובוס הזהב והיה מועמד לאוסקר. הסרט מתאר את סיפורה של מילדרד הייז, שבתה נרצחה. לאחר מספר חודשים שבהם אף פושע אינו נתפס במעשה הרצח, מחליטה הייז "להשתלט" על שלושה שלטי ענק בכניסה לעיירת מגוריה, ולהציג בהם את שריף העירייה (האהוב יש לציין) כאדם הראשי באי מציאת הפושע. הדברים מתחילים להסתבך כאשר סגן השריף, גבר אלים במקצת מחליט להתערב ונפתח קרב בין הייז לבין אנשי החוק של העיירה.
    מככבים בסרט: פרנסס מקדורמנד, סם רוקוול, וודי הרלסון.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*