על תיאטרון אורנה פורת כבר שמעתם?

הצגה

רוצים ללכת עם הילדים לחוויה מעוררת חושים וכזו שקצת תוציא אותם מהשגרה? יהיה כדאי לכם להגיע לתיאטרון אורנה פורת, תיאטרון הילדים והנוער הוותיק והמוביל בארץ, אשר נמצא בבעלותה של עיריית תל אביב ונתמך על ידי מערכת החינוך מזה שנים רבות.

בניין התיאטרון נמצא ברחוב בלפור בתל אביב והגישה אליו נוחה למדי. אם אתם רוצים לבלות ביחד עם הילדים שלכם ולחשוף אותם לתכנים שיעשירו את ידיעת התרבות והשפה שלהם, זהו התיאטרון הטוב ביותר בארץ שאליו תוכלו להגיע.

מגוון רחב של מחזות

בכל שנה עולים בתיאטרון למעלה מ – 20 הצגות אשר מיועדות לטווח גילאים רחב, מילדים קטנים ועד בני נוער שמחפשים תוכן יותר עמוק. את המקום פוקדים מאות אלפי צופים צעירים בשנה, ואין ספק שיהיה כדאי לכם להגיע אליו אם אתם רוצים ליהנות מקצת רגעים של נחת עם הילדים ולראות חיוך מתנוסס על פניהם.

באתר האינטרנט של התיאטרון ניתן להתעדכן בכל העת במידע עדכני אודות הצגות שמתקיימות בתיאטרון, להזמין כרטיסים ובמידת הצורך ליצור קשר בנוגע לשאלות כאלה ואחרות שעשויות להיות לכם.

פסטיבל פורים בתיאטרון אורנה פורת

כמידי שנה, במהלך חג הפורים מתקיים פסטיבל פורים בתיאטרון, אשר במסגרתו פעילויות רבות ומהנות לילדים הקטנים שלכם. אם אתם רוצים להשתתף בפסטיבל יוצא מגדר הרגיל ולעודד פעילות חינוכית לילדים, זהו ללא ספק אחד המקומות שלא יהיה כדאי לכם לוותר על ביקור בהם, שכן אנו בטוחים שתוכלו להפיק מכך הנאה רבה.

שולחים את הילדים לפעילות חינוכית

אחד הדברים המקסימים שיש בתיאטרון אורנה פורת זו היכולת לבחור מבין שעות סיפור שמתקיימות לקטנים, ולצד זאת התאמה של סיפורים בהתאם לטווחי גילאים ספציפיים. בכדי שלא תשעממו את הילדים, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם מגוונים ושולחים אותם לשעות סיפור על סיפורים מעניינים, וזאת לצד אחד מיני המחזות הרבות שמתקיימות לאורך השנה.

אנו יכולים לומר לכם בצורה הברורה ביותר שאם תבחרו לשלוח את הילדים שלכם לפעילויות מהסוג הזה, הם יוכלו להפיק מכך לא מעט תועלת חינוכית וללמוד דברים רבים מהסיפורים והמחזות שמועברים.

נהנים עם הילדים בתל אביב

כחלק מהרצון שלכם ליהנות עם הילדים בפעילות חינוכית, תוכלו פשוט להגיע אתם במהלך סוף השבוע לתיאטרון ולמקומות נוספים שנמצאים בסביבה. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, תל אביב זו עיר שניתן למצוא בה אינספור דברים שניתן לעשות, ואם רק תבחנו היטב את האפשרויות שיש לכם, תוכלו לראות איך יש פשוט מבחר בלתי נגמר של דברים שאתם יכולים לעשות.

אל תתפשרו על הבחירות שלכם עם הילדים, ותשקיעו בזמן האיכות שלכם עמם. אנו בטוחים שבטווח הארוך הדבר ישפיע על היחסים ביניכם לטובה ויאפשר להם להיות ילדים מאושרים יותר שעושים דברים מהנים במהלך תקופת הילדות.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*